Napísali o nás

Les&Letokruhy vo februárovom čísle r.2019 napísali o Mestských lesoch články:

"Modelové lesy na Slovensku sú. Dajme to vedieť svetu."

"Profit z presnosti dát."

Dňa 22.5.2017 Mesto Košice zverejnilo video z podujatia Regionálny lesnícky deň 2017. Akcia sa konala 18.5.2017 - na podujatí sa zúčastnili aj Mestské lesy Košice a.s.

Link na video k dispozícii - TU

Dňa 9.5.2017 Mesto Košice zverejnilo video z podujatia "Košické Benátky", ktoré sa uskutočnili 6.5.2017 ako súčasť dní Mesta Košice. Spoločnosť Mestské lesy Košice a.s. sa zúčastnilo na akcií s vlastným plavidlom "rozpravka v lesa".

Video k nahliadnutiu - TU

Dňa 8.5.2017 Košice:dnes informovali verejnosť videom v rámci Dní mesta Košice o súťaži vo varení guláša na ktorej sa zúčastnili aj Mestské lesy Košice a.s.

Link na video k dispozícii - TU

Dňa 30.4.2017 mesto Košice zverejnilo video z otvárania a revitalizácie lokality Furča - promenádny chodník v súvislosti s projektom Lesy pre spoločnosť, lesy bez bariér (FOR SOC).

Video k nahliadnutiu TU

Dňa 23.3.2017 o nás napísali Košice:dnes v súvislosti s ochranou novej infraštruktúry od vandalov v lesoparku.

Článok k dispozícii k nahliadnutiu - TU

Dňa 16.3.2017 o nás napísal Korzár v súvislosti s ťažbovými a stavebnými činnosťami v Lesoparku.

Článok k dispozícii k nahliadnutiu - TU

Napísala o nás Televízia Košice v súvislosti s oživením lokality Bankov a taktiež v súvislosti s obnovou dvoch rekreačných zón.

Link k článku obnovy rekreačných zón
k dispozícii - TU

Link k článku oživenia lokality Bankov
k dispozícii - TU

Dňa 9.5.2016 mesto Košice uverejnilo video z akcie "Košické Benátky", ktorá sa uskutočnila 7.5.2016 a na ktorej sa zúčastnili aj Mestské lesy Košice a.s. s vlastným plavidlom (loď z pet fliaš).

Link na video k dispozícii - TU

Dňa 8.5.2016 o nás napísal Korzár v súvislosti so súťažením vo varení najlepšieho "košického guláša" na Dňoch mesta Košice.

Link k článku k dispozícií - TU

Je tomu 15 rokov, keď štát vrátil Košiciam jeho lesy. ...alebo, čo sa deje v najväčších mestských lesoch na Slovensku. Článok si môžete prečítať na 24-26 strane časopisu alebo tu čítať1 čítať2 čítať3
O prímestkých lesoch na medzinárodnej konferencii. Článok si môžete prečítať na 22-23 strane časopisu alebo tu čítať1 čítať2
Najväčší neštátny lesnícky podnik zreorganizoval lesnú prevádzku, aby sa lesník plne sústredil na logistiku odborných lesných postupov. Článok si môžete prečítať na 33 strane časopisu alebo tu čítať
Je primátorom druhého najväčšieho mesta na Slovensku. Absolvoval Lesnícku fakultu vo Zvolene a roky pracoval v štátnych lesoch.Článok si môžete prečítať na 50 strane časopisu alebo tu čítať